Kontaktai
MOTERIŠKUMO GALIA. ĮVADAS.
Kas yra Moteris? Kokia yra Moteris įvairiose gyvenimo situacijose? Kuo Moteris skiriasi nuo Vyro? Kokia yra jos funkcija ir prasmė, kada Moteris jausis visiškai laiminga? Koks yra Moters santykis su žemės energijomis ir stichijomis?

Praktikos

Japonų savistabos metodas Naikan grindžiamas introspekcija – savo gyvenimo, minčių, vaizdinių, jausmų ir išgyvenimų tyrinėjimu ir pažinimu. Pats žodis „naikan“ reiškia „žvilgsnis į vidų“, „matyti savo sąmonės akimi“. Naikan metodą sukūręs Ishin Yoshimoto teigė: “Mūsų gyvenimiška patirtis pagrįsta ne gyvenimu, o tuo, į ką mes sutelkiame savo dėmesį“.
Stebėdami gamtą, stebėdami gyvūnus, galime nemažai išmokti. Taip, Žmogus - mąstanti būtybė, bet kaip dažnai tas mūsų protas prikaišo mums pagalių į ratus, kad tik nepamatytumėme, kad viskas gyvenime yra daug paprasčiau...
Per savo gyvenimą mes tik ir raišiojamės. Prie tėvų, draugų, sutuoktinių, vaikų... Prie profesijos, malonios veiklos, įvairių įpročių ir kasdienių ritualų. „Aš negaliu be jo gyventi“ - verkia draugė ir nesupranta, kodėl vyras veržiasi iš tokio mylinčio ir išpuoselėto glėbio. „Aš negaliu prarasti šio darbo, man tai – pasaulio pabaiga“ - guodžiasi kolegė. „Tik ši dvasinė praktika man padeda gyventi pilnavertį gyvenimą“… Girdėta?...
Gyvenu pasaulyje, kuriame kaip veidrodyje atsispindi tai, ką aš turiu savo viduje. Koks yra mano gyvenimas, tokia esu ir aš pati. Kai piešiu UŽSIMERKUSI, iš pasąmonės iškyla tai, ką pati nuo savęs buvau paslėpus. Dabar tai matau ir galiu nuspręsti, patinka man tai ar ne.
Piešti užsimerkus, kai nereikia jokių akademinių žinių, kai seki savo širdies balsu, esi čia, tikras, pačiu savimi - vienas iš didžiausių malonumų! Taip gimsta kūryba. Per meditaciją – buvimą su savimi. Tai atveria gebėjimą geriau suprasti save, savo troškimus bei priimti save tokiu, koks esi – unikalus!!!
Pratimas skirtas tiems, kurie nori išmokti – žingsnis po žingsnio – mylėti save. Mylėti save tokius, kokie yra. Juk iš tiesų tik tokius save mylėti ir galime.
Vis įsižeidžiate? Tokiu atveju ši Ošo mantra – jums! Atsispausdinkite, eikite prie veidrodžio ir garsiai ir išraiškingai skaitykite – tiek kartų, kol nuoskauda neišgaruos kaip dūmas.
Gyvenime visi mes gauname tai, į ką susitelkiame. Kur nukreiptos mūsų mintys, ten teka mūsų energija. Kur mūsų energija - ten mūsų rezultatas. Ir dar įdomiau: mūsų rezultatas yra TOKS, kokios yra mūsų mintys.
Nuoskaudos ir kitos neigiamos emocijos blokuoja mūsų sėkmę ir neleidžia gyventi pilnaverčio gyvenimo. Jie sukausto mūsų sielą, o „neišverktas“ gumulėlis gerklėje gali pavirsti rimta liga...
© SAKUBONA 2015 Įgyvendinta: Puslapiai.eu
NEMOKAMAELEKTRONINĖ KNYGA
„LŪŽIS.
Kiekybės virsmas kokybe."
NEMOKAMASVAIZDO ĮRAŠAS
Jurijus Micharevas.
Efektyvus gyvenimo valdymas